Galleri Badehuset

Ring Veibeskrivelse Kontakt museet

Galleri Badehuset Driften av Galleri Badehuset legged ned på det gamle badehuset på Helglandsmoen.

Munchs vei 8, 3512 Hønefoss

Plutselig kan det dukke opp som pop up 🖼️galleri et annet sted🙋‍♀️

https://www.facebook.com/share/p/1LaZZ2ap7R/
14/09/2025

https://www.facebook.com/share/p/1LaZZ2ap7R/

🎨✨ En dag for kunst og inspirasjon på Grand Hotel Oslo

Den 20. september samles noen av Norges mest spennende kunstnere til KUNSTseminar 2025. Her får du unike innblikk i kunstnernes egne prosesser, tanker og historier – midt i hjertet av Oslo.

👉 Les mer og sikre deg plass: grand.no/content/kunstseminar-og-fest-2025

Et inspirerende møtested for alle som elsker kunst.

I dag fredag står denne artikkelen, blitt lokal 'kjendis'😅
27/09/2024

I dag fredag står denne artikkelen, blitt lokal 'kjendis'
😅

Jeg legger ned Galleri Badehuset på Helgelandsmoen 30. september. Stod i Ring Blad på mandag🙋‍♀️Det blir for dyrt drive ...
27/09/2024

Jeg legger ned Galleri Badehuset på Helgelandsmoen 30. september. Stod i Ring Blad på mandag🙋‍♀️
Det blir for dyrt drive over vinteren😄

26/09/2024

Daglig leder i Galleri Badehuset, Inger Lin Skjerve, tar med seg merkenavnet videre. Og en aldri så liten boost etter reaksjonene fra lokalbefolkningen.

Er du hjemme i høstferien og vil finne på noe i dag?Ta gjerne med hele familien på kunst utstilling 👨‍👩‍👧👨‍👩‍👦, dette ka...
26/09/2024

Er du hjemme i høstferien og vil finne på noe i dag?

Ta gjerne med hele familien på kunst utstilling 👨‍👩‍👧👨‍👩‍👦, dette kan være noe å finne på i 🍁høstferien for de som ikke reiser bort. Det er helt GRATIS!🎈

📣Velkommen til finisassje, en avslutnings utstilling på Galleri Badehuset i dag 29. september
fra kl 12 til 16.

🎉3 flotte kreative lokale kunstnere stiller ut:

👩‍🎨Laila Arnesen Wilkens
👩‍🎨Sisilie Rolid
👩‍🎨Anja Heiertz Pedersen

🎉Ønsker alle interesserte velkommen til «avslutningsfest»🎊, både barn og unge.

💃💃💃Damene stiller ut figurativ og nonfigurativ kunst, og en blanding av dette, inspirert av natur, landskap, fjell, fugler, mennesker og blomster mm. malt i akryl og miks media.

✅Hver for seg har de 3 ulike stiler, men sammen danner de en flott bukett 💐med bilder i en prisklasse «vanlige folk" har råd til å kjøpe.

✅
🙋‍♀️Velkommen til en 🎈hyggelig avslutning🎉 vi byr på kaffe☕️
og kake🥮

🖼️Kunst utstilling på Galleri Badehuset med 👩‍🎨Sisilie Rolid🎨🖌️
25/09/2024

🖼️Kunst utstilling på Galleri Badehuset med 👩‍🎨Sisilie Rolid🎨🖌️

25/09/2024

📣Vi har fått enorm respons på at det er trist 😢😪🥲at vi legger ned.
Flere kommer på døra og vil kjøpe 🖼️

✅Det betyr at vi nå velger å være oppe siste helgen i september, 28. til 29.september.

🖼️Kunstnerne 🖌️🎨
👩‍🎨Laila Arnesen Wilkens
👩‍🎨Sisilie Rolid
👩‍🎨Anja Heiertz Pedersen

ønsker velkommen til siste utstilling på Galleri Badehuset

Vi avslutter det hele med en flottt 🤩🎉FINISASSE🎈
lør og søn 12 til 16🎊

Velkommen🥳

Adresse

Munchsvei 8
Hønefoss
3512

Åpningstider

Lørdag 13:00 - 16:00
Søndag 13:00 - 17:00

Telefon

+4796818213

Nettsted

Varslinger

Bli den første som får vite det: Vi sender deg en e-post når Galleri Badehuset legger ut nyheter og kampanjer. E-postadressen din brukes ikke til noe annet formål, og du kan melde deg av når som helst.

Kontakt Museet

Send en melding til Galleri Badehuset:

Snarveier

Del

Kategori